مدیریت و اطلاع از پهنای باند مصرفی اینترنت با NetWorx

اگر شما هم جزو آن دسته از افراد هستید که مرتبا برای اطلاع از پهنای باند باقی مانده به سایت سرویس دهنده اینترنت خود مراجعه می کنید، این نرم افزار کارتان را بسیار ساده می کند. NetWorx نام نرم افزاری است که به کمک آن میتوانید وضعیت ترافیک و پهنای باند مصرفی اینترنت خود را به صورت روزانه، ماهانه و سالیانه بررسی و ارزیابی کنید.

scr_small_stat_daily

همچنین نرم افزار NETWORX به شما کمک می کند تا مشکلات احتمالی شبکه اینترنت را تشخیص داده و از محدودیت پهنای باند اینترنتی تعیین شده توسط ISP خود تجاوز نکنید، همچنین از فعالیت های مشکوک شبکه که مشخصه اصلی ویروس های کامپیوتری و حملات هکرها می باشد باخبر باشید. رایگان بودن و محیط کاربری ساده تنها برخی از مزیت های این نرم افزار است. در زیر میتوانید این نرم افزار را با لینک مستقیم از سایت سازنده آن دانلود کنید و با سایر امکانات آن آشنا شوید.


 1. 1 مرداد 1392 در 11:15 | #1

  براي اينکار يه نرم افزار فارسي هم هست:
  http://best.zgig.ir/?p=665

  • 1 مرداد 1392 در 17:58 | #2

   بله .. نرم افزار زیاد داریم برای اینکار. ممنون از شما بابت معرفی این برنامه خوب

 2. 1 شهریور 1394 در 18:24 | #3

  مرسی . نرم افزاری معرفی کنید که بشه با اون محدودیت برای وای فای گذاشت .

  • 2 شهریور 1394 در 17:54 | #4

   برای اعمال محدودیت روی وای فای نرم افزار خاصی من نمیشناسم ، یعنی نرم افزار وجود داره ولی محدودیت خاصی نمیشه اعمال کرد و مثلا حتما باید کامپیوتر هم روشن باشه تا اون محدودیت اعمال بشه و … ولی اگر میخاین تخصصی تر عمل کنید بجای مودم از دستگاه روتر استفاده بکنید. هزار و یک آپشن داره که حتی میتونید سرعت وای فای و مقدار دریافت کاربران رو هم محدود کنید