بازگردانی اطلاعات هارد، فلش، گوشی موبایل با R-Studio

یکی بهترین نرم افزار های باز گردانی اطلاعات R-Studio هست. برای باز گردانی فایل نرم افزار های زیادی وجودی دارد اما این نرم افزار یک چیز دیگه است . درباره بازگردانی فایل ها اینو باید بگم که هیچ نرم افزاری نیست که 100 درصد بتونه تمام فایل ها رو برگردونه پس شما برای بازگردانی فایل ها باید چند نرم افزار دیگه رو هم آزمایش کنی . باز گردانی فایل با توجه به میزان حجم هارد و پردازنده سیستم شما متفاوت می باشد.

نرم افزار را می توانید با یک جستجوی ساده در سایت های معتبر دانلود به راحتی دانلود کنید پس از دانلود و کرک نرم افزار، برنامه رو اجرا کنید یک محیطی شبیه محیط زیر داره :

R-studio1

من در این برنامه قصد دارم اطلاعات درایو D خودم رو برگردونم برای این کار کافیه بر روی درایو راست کلیک کنید و سپس بر دکمه Scan کلیک کنید یک پنجره باز میشه در این پنجره بر دکمه scan مجددا کلیک کنید تا عملیات جستجو شروع شود.

در قسمت نوار ابزار پایین میزان زمان باقیمانده را می توانید ببینید بعد از اتمام جستجو در زیر نام درایو یک درخت واره ای از Section های مختلف وجود داره شما با دوبار کلیک می توانید محتویات آن را ببینید برای اینکه کل یک Section را بازگردانی کنید کافی است تیک محتویات مورد نظر را زده و با راست کلیک بر Recover کلیک کنید در پنجره باز شده یک مسیر به غیر از درایوی که بازگردانی کرده اید را انتخاب کنید و سپس بر دکمه OK کلیک کنید تا عملیات بازگردانی شروع شود. در آخر نکته ای که باید بگم اینکه اگه محتویات فایل شما زیاده و شما فقط دنبال یک فایل خاص می گردین کافیه بر اطلاعاتی که جستجو کردید با راست کلیک و دکمه Find فایل خودتونو جستجو کنید در پنجره باز شده به سه طریق می توانید جستجو کنید اول با نام فایل دوم با پسوند و سوم با انتخاب قسمتی از نام و یا پسوند که در واقع یک جستجوی ترکیبی است.


    تاکنون دیدگاهی برای این مطلب نوشته نشده است !